Emeklilik Sigortası

Emeklilik Sigortası

Bugünden birikim yapmaya başlayın, emekliliğinizde rahat edin!

Bireysel emeklilik sistemi, düzenli birikim yaparak çalışma döneminizdeki hayat standardınızı emeklilik döneminizde de sürdürebilmenizi sağlamaya yardımcı bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Siz de geleceğiniz için bugünden harekete geçerek ihtiyaçlarınıza uygun olarak oluşturduğumuz planlarımızı inceleyebilirsiniz.

Emeklilik Sigortasında Devlet Katkısı

1 Ocak 2013 tarihinden itibaren Devlet, bireysel emeklilik hesabınıza ödediğiniz katkı paylarının %25’ine karşılık gelen tutarıDevlet Katkısı olarak sizin adınıza yatıracak.

Örneğin; Aylık 100 TL ödeyen bir katılımcı adına her ay 25 TL Devlet Katkısı yatırılırken, 800 TL ödeyen bir katılımcı adına 200 TL Devlet Katkısı ödenecek.

}

Antalya Sigorta Acentesi

sigorta , axaoyak acentesi , axaoyak , axasigorta, axa acenteleri , axa , oyak , axa sigorta , axasigorta, güneş antalya , servis, tekne sigortası , ekonomik sigorta , sigorta , sigortacı , konut sigortası , araç sigortası , sağlık sigortası , hayat sigortası , işyeri sigortası , seyahat sigortası , ferdi kaza sigortası , deprem sigortası , axa oyak sigortası , dask , emeklilik , deprem , hırsızlık , ev sigortası , acente , broker , makina kırılması , kasko , ferdi kaza sigortası , araba sigortası , makina sigortası , Eviniz sigortası , Arabanız sigortası , Sağlığınız sigortası , Hayatınız sigortası , İşyeriniz sigortası , Geleceğiniz sigortası , Seyahatiniz sigortası, hakan nahit akça