YILLIK KREDİ HAYAT SİGORTALARINA BOŞUNA FAZLADAN PRİM ÖDEMEYİN.BİZDEN SÖYLEMESİ!

BİR ÇOK BANKA KREDİ VERİRKEN HAYAT SİGORTASI ZORUNLU OLARAK YAPILMASINI İSTEMEKTE VE KENDİ BÜNYELERİNEN İSTEMEKTE, AKSİ TAKDİRDE FAİZ ORANI YÜKSELTİLMEKTE. 

-ÖNCELİKLE KREDİ ÇEKİLDİKTEN SONRA BİR AY İÇİNDE İPTAL HAKKINA SAHİPSİNİZ. VERECEĞİMİZ UYGUN FİYATLI POLİÇEYİ BANKAYA SUNABİLİRSİNİZ VE YAPILAN POLİÇE İPTAL EDİLİR. BU SİZİN EN DOĞAL HAKKINIZDIR. KANUNLARLA DA YER ALMAKTADIR.

-BUNU TERCİH ETMEZSENİZ, KREDİNİZİN 1 YILI DOLMADAN ÖNCEKİ POLİÇENİZİ YENİLETMEDEN UYGUN FİYATLI YENİ BİR POLİÇE YAPTIRARAK BANKAYA SUNABİLİRSİNİZ. LÜTFEN DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK AMACIYLA ARAYINIZ. SADECE BU KONU İLE İLGİLİ DEĞİL HER KONUDA SİGORTA İLE İLGİLİ LÜTFEN ARAYIN. BİZDEN SÖYLEMESİ!  

}

Antalya Sigorta Acentesi

sigorta , axaoyak acentesi , axaoyak , axasigorta, axa acenteleri , axa , oyak , axa sigorta , axasigorta, güneş antalya , servis, tekne sigortası , ekonomik sigorta , sigorta , sigortacı , konut sigortası , araç sigortası , sağlık sigortası , hayat sigortası , işyeri sigortası , seyahat sigortası , ferdi kaza sigortası , deprem sigortası , axa oyak sigortası , dask , emeklilik , deprem , hırsızlık , ev sigortası , acente , broker , makina kırılması , kasko , ferdi kaza sigortası , araba sigortası , makina sigortası , Eviniz sigortası , Arabanız sigortası , Sağlığınız sigortası , Hayatınız sigortası , İşyeriniz sigortası , Geleceğiniz sigortası , Seyahatiniz sigortası, hakan nahit akça